ЛОВА: Росіян знов відбито від Стельмахівки, в окупованому Рубіжному люди самостійно лагодять дахи та вікна, в місті досі немає води і світла, мобілізованим в так званій «лнр» видають форму загиблих та поранених

22-11-2022

Тим часом, екіпірування, яке надходить до так званої «лнр», можна придбати на місцевих ринках.

Примусово мобілізовані отримують форму, в карманах якої знаходять особисті речі попередніх власників, тобто важкопоранених чи загиблих.

У захоплені в 2022 році міста люди якщо і повертаються, то лише на кілька днів. Більше не витримують. Розуміють, що жити там, а тим більше узимку, неможливо.

Зокрема, рубіжани досі сидять навіть без світла і води. Ті, у кого вціліли вікна, намагаються обігріти приміщення за допомоги газу.

Всі інші самостійно шукають можливість відремонтувати дахи та засклити віконні отвори.

У менших прифронтових населених пунктах, що в окупації, ситуація ще гірша. Зокрема, у Новокраснянці поряд із Кремінною відсутні не лише будь-які комунікації, а й продукти харчування – ані на продаж, ані гуманітарні. Ніхто вже давно нічого не завозить. Місцеве населення чекає на ЗСУ.

Наші військові, у свою чергу, 21 листопада відбили чергові атаки окупантів поблизу Стельмахівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках ворог веде оборону, здійснює обстріли з танків, мінометів та ствольної артилерії.

Зокрема, в районах Новоселівського, Стельмахівки, Площанки, Макіївки.

Українська авіація протягом минулої доби завдала удару по району зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України упродовж доби уразили пункт управління, склад паливно-мастильних матеріалів, район зосередження особового складу, озброєння і військової техніки та станцію радіоелектронної боротьби російських окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0FazfGysPRgKu6ghRrEEhYHpD3GaF...]]>