ЛОВА: Атаки росіян відбито від чотирьох сіл, на Старобільщині окупанти займають ангарні приміщення, на території так званої «лнр» відбудують 1 км каналізації

02-12-2022

Доки десятки тисяч луганчан в окупації залишаються без будь-яких комунальних послуг, без вікон, набирають на морозі воду зі свердловин, так зване «міністерство будівництва» реалізує на території регіону дві передноворічні бюджетні програми.

Одну за допомоги шефів з рф – це федеральний проект «Забезпечення стійкого скорочення непридатного для проживання житлового фонду». Що, в принципі, і відбувається на Луганщині вже десятий місяць.

Інший – заміна понад одного кілометра каналізаційних колекторів псевдо республіки. Масштаби вражають. Напевно, десь між двома кварталами в одному місті. Це дуже важливо, у грудні.

На Старобільщині росіяни вишукують усі можливі ангарні приміщення, аби розмістити якомога більше техніки. І неважливо, що там розташовувалось раніше – сільгосптехніка чи виробництво.

У Станиці Луганській формують списки чоловіків, придатних до мобілізації. Їх збирають в організаціях та на підприємствах усіх форм власності. ЗСУ вже очікують на тимчасово мобілізовану «озимину».

Тим часом упродовж 1 грудня підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Новоселівського, Стельмахівки, Червонопопівки і Білогорівки.

Авіація Сил оборони завдала 19 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 3 удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів противника.

За минулу добу наші воїни збили 1 БпЛА типу «Орлан-10». Крім того, підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 4 пункти управління, район зосередження особового складу та ОВТ, а також 5 інших важливих об’єктів окупантів.

На Куп’янському та Лиманському напрямках росіяни ведуть оборону. З танків та різнокаліберної артилерії вони обстріляли Стельмахівку, М’ясожарівку, Макіївку і Площанку.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02Cp2LD5ojVXTev5UpbsrwGDUAD4M...]]>