Ви тут:

Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу соціальної роботи Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

16-05-2016
Категорія: 

Сєвєродонецький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу соціальної роботи Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Кваліфікаційні вимоги до конкурсантів: громадянство України; повна вища освіта за спеціальністю психолог, соціальний педагог за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи за фахом не менше 3 років; знання державної мови та основних програм роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2ДС); автобіографія; фотокартка розміром 4х6; копії паспорта і документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік (передбачена Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції»).

Строк прийняття заяв – 30 (тридцять) календарних днів з дати виходу оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: 4-30-97.

Заяви приймаються у приміщенні Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, буд. 41.

Рейтинг: 
Голосов пока нет