22 травня в Сєвєродонецьку прийме присягу міська патрульна поліція

17-05-2016

22 травня в Сєвєродонецьку пройде урочиста церемонія прийняття присяги патрульними поліцейськими, що будуть здійснювати свою діяльність, окрім як в нині обласному центрі, ще й в Лисичанську та Рубіжному.

Про це на прес-конференції 16 травня повідомив виконуючий обов’язки начальника Головного управління поліції в Луганській області Сергій Анатолійович Комісаров.

«22-го числа (травня – ред.) відкриття буде однозначно. Але час, хто з керівництва поліції та міністерства буде присутнім, я вам сказати не можу. Анонсована була присутність міністра та начальника поліції Хатії Деканоідзе. Які обставини можуть вплинути – сказати не можу. Плануємо ми провести захід на площі біля міськвиконкому», – сказав в.о. голови ГУНП в Луганській області Сергій Комісаров.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради