Конференція до Дня охорони праці в Україні 2019 р.

24-04-2019

24 квітня в приміщенні Сєвєродонецької міської ради під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради Олександра Ольшанського відбулась конференція до Дня охорони праці в Україні, який в 2019 році проходить під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Серед запрошених були присутні керівники та спеціалісти з питань охорони праці підприємств, установ та організацій міста різних форм власності.

На початку заходу заступник міського голови Олександр Ольшанський сказав:

«Здорові та безпечні умови праці – стратегічне завдання, яке стоїть сьогодні перед нашою державою.

Ви знаєте, що Урядом схвалено Концепцію реформування системи управління охороною праці. Важливо нам з вами підготуватися до майбутніх змін і забезпечити впровадження нових принципів управління».

Головний Державний інспектор відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Луганській області Руслан Сіваченко ознайомив про запровадження національної системи управління безпекою та гігієною праці, сформованої на принципах запобігання виробничим ризикам та заохочення до створення безпечних і здорових умов праці.

Страховий експерт з охорони праці сектору профілактики виробничого травматизму Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Луганській області Геннадій Шевченко розповів про Фонд соціального страхування України, який на варті здоров’я працюючих та безпеки праці.

В доповіді заступника начальника відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ради Анастасії Пивоварової було висвітлене питання реформування системи управління охороною праці в Україні відповідно до Концепції реформування, затвердженої розпорядженням КМУ від 12 грудня 2018 р. № 989-р.

За високий професіоналізм, усвідомлене відчуття відповідальності за доручену справу були відзначені кращі працівники підприємств міста в сфері охорони праці, які були нагороджені грамотами Сєвєродонецької міської ради:

• Купріянова Олена Володимирівна - інженер з охорони праці ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище»;
  • Данько Анатолій Вікторович – інженер з охорони праці 1 категорії КП «Сєвєродонецькліфт»;
  • Бобков Олександр Вячеславович – начальник служби охорони праці ДП «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль»;
  • Бублик Любов Феоктистівна - заступник завідувача з господарства комунального дошкільного навчального закладу №11 «Світлячок»;
  • Скороход Валентина Омелянівна - заступник директора з господарчої частини закладу загальної середньої освіти №10;
  • Чучман Олена Миколаївна - заступник директора з господарчої частини Міжшкільного навчально-виробничого комбінату;
  • Шевцову Лада Анатоліївна – спеціаліст з охорони праці, пожежної та екологічної безпеки Харківської філії ПАТ «Укртелеком»;
  • Гай Олена Вікторівна - начальник відділу охорони праці, навколишнього середовища та промислової безпеки ТОВ «КЛАРІАНТ Україна»;
  • Колотило Володимир Олександрович – директор департаменту з охорони праці ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот».

Заступник міського голови Олександр Ольшанський привітав присутніх з наступаючим Днем охорони праці та побажав усього найкращого як у професійній діяльності, так і в особистому житті.

Відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької  міської ради