Комісія з безпеки дорожнього руху

01-08-2018

Чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху міськради відбулося 31.07.2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва.

Порядок денний містив 19 питань.

На початку засідання було розглянуто можливість встановлення дорожнього знаку «Рух заборонено» із табличкою «Житлова зона» на в'їзді до кварталу в районі будинку 47 по  вулиці Гагаріна. За пропозицією голови комісії надано низку доручень. Зокрема комунальному підприємству «Сєвєродонецьккомунсервіс» в тижневий термін подати бюджетний запит на закупівлю дорожніх знаків, в яких є необхідність, та встановити їх протягом 14-ти днів, після придбання. Управлінню патрульної поліції здійснювати профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень та здійснення контролю за додержання правил дорожнього руху його учасниками на даній ділянці.

Наступним розглянуто питання щодо надання дозволу на проведення занять з практичного керування транспортними засобами на майданчику, розташованому за адресою: вул. Гагаріна, 100. Комісією з безпеки дорожнього руху міськради вирішено надіслати листа заявнику з роз’ясненням. Дане звернення може бути розглянуто лише після вирішення питання щодо передачі земельної ділянки у користування або у власність.

Членами комісії вирішено направити на доопрацювання виїзній комісії питання про заборону проїзду вантажівок у дворі по проспекту Хіміків, 16 (продовольчий магазин «Сонечко») та за результатами роботи повторно розглянути його на наступному засіданні для прийняття остаточного рішення.

Одноголосно ухвалено рішення щодо встановлення бетонних півсфер для перекриття проїзду автотранспорту через дитячий майданчик біля будинку № 23-б по вулиці Новікова.

Окремо заслухані перевізники міста в частині забезпечення ними безпеки перевезення пасажирів та комфортності на маршрутах загального користування. Голова комісії Ігор Слєсарєв звернувся до присутніх перевізників та наголосив: «Дійсно, на адресу міської ради надходить досить велика кількість скарг, а саме: на поведінку водіїв; на невідповідність маршрутних таксі як санітарним нормам, так і нормам безпеки; на недотримання графіка руху, особливо у вечірній час та на технічну несправність транспортних засобів. На думку жителів міста лише маленька частина транспортних засобів відповідає нормам пасажирського транспорту. Я вас попереджаю, якщо під час своїх громадських рейдів  стану очевидцем, коли не пускають пасажирів на передні місця маршрутного таксі, або інших порушень правил перевезень – ці факти будуть зафіксовані та згідно з умовами дороворів ми будемо розривати з вами договірні відносини. У договорах чітко прописано: підставою для припинення договірних відносин є порушення умов договору, в тому числі невідповідність технічного стану транспортного засобу». Та додав, що жоден водій маршрутки не здійснює продаж білетів.

З цього питання комісією прийнято рішення направити звернення мешканки міста Квіткової О.М. до Управління Укртрансбезпеки у Луганській області та Управління патрульної поліції для здійснення, в межах своїх повноважень та компетенції, перевірки забезпечення перевізниками безпеки дорожнього руху. Також надано доручення сектору транспорту та зв’язку міськради оприлюднити розклад руху маршрутних таксі на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради та перевіряти дотримання перевізниками розкладу руху транспорту.

На основі повторного звернення директора ТОВ «Регіонального управління автобусних станцій» Аліханова М. З. щодо врегулювання діяльності перевізників, які надають послуги під видом нерегулярних перевезень або надання послуг таксі, на засідання комісії були запрошені та заслухані представники автостанції. Вони виступили з пропозицією щодо встановлення дорожніх знаків, які забороняють стоянку за адресою: проспект Хіміків, 61, та нанесення дорожньої розмітки. Комісією вирішено направити вищезазначене звернення до Управління Укртрансбезпеки у Луганській області та Управління патрульної поліції для перевірок діяльності перевізників, які здійснюють посадку пасажирів на даній ділянці. До Управління патрульної поліції комісія звернулася з проханням надати статистичні дані щодо кількості дорожньо-транспортних пригод та порушень правил дорожнього руху і доречності встановлення дорожнього знака 3.35 «Стоянку заборонено» за вказаною адресою.

Прийнято рішення про створення виїзної комісії для перевірки та актування стану всіх дощоприймачів і люків на дорогах міста.

Інші питання порядку денного стосувалися демонтажу бетонних блоків, встановлення дорожніх знаків, визначення можливості розміщення майданчика для паркування транспортних засобів на чотири машиномісця в районі магазину промислових товарів (вул. Курчатова, 5), заборони паркування на газонах біля будинку № 35 по вулиці Першотравневій. По більшості з них знайдено позитивне рішення, а деякі питання винесено на додаткове доопрацювання.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради