Апаратна нарада 30 липня

30-07-2018

30 липня міський голова Валентин Казаков провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.
   Генеральний директор ТОВ «ТАУН СЕРВІС» Сергій Загоруйко доповів, що наразі є дві аварійні ситуації на водопроводах – в смт Воронове по вулиці Лісовій та сел.  Синецький. За заявкою аварійно-диспетчерської служби було перекрито подачу води на будинок №78-а по вулиці Гагаріна.
   «Сьогодні, розпочинаються земляні роботи по ліквідації провалу на каналізаційному колекторі по вулиці Федоренка, 4-в, а також тривають роботи по заміні каналізаційного трубопроводу по вулиці Науки», – зазначив Сергій Іванович.
   Начальник Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради Наталія Василенко, зокрема зазначила, що на комісію з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення подано 158 заяв. На сьогоднішній день проведено п’ять засідань цієї комісії та розглянуто 84 заяви на суму 76 709 097,09грн. Наталія Вікторівна повідомила  присутніх що управлінням здійснено виплати постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи на суму 44 397,41грн. та соціальні стипендії на суму 311 984,26грн.
   За інформацією начальника УЖКГ Антона Ковалевського, триває робота з вивезення несанкціонованих звалищ. «Минулого тижня відбулося  засідання комісії з цього питання, дані відповідні доручення комунальному підприємству «Сєвєродонецьккомунсервіс» про проведення низки заходів, які унеможливлять утворення нових звалищ сміття та допоможуть запобігти його вивезенню мешканцями на незаконні території», – підсумував Антон Андрійович.
   Міським головою Валентином Казаковим надано доручення Управлінню житлово-комунального господарства міськради та КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» щодо необхідності чітко розставити пріоритети на першочерговому поточному ремонті тих аварійних ділянок доріг, які потребують негайного ремонту.
   «У першу чергу слід відремонтувати дороги, на які вже кошти виділено: до міського кладовища смт. Воронове; на квартал житлового району Щедрищевого; до аеропорту; по вулиці Промисловій та перехрестя вулиць Гагаріна і Курчатова», – наголосив міський голова.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради