Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк та Почесний Консул Литовської Республіки в Луганській області Робертас Габулас провели зустріч

29-04-2021

29 квітня в Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації відбулася зустріч її керівника Олександра Стрюка з Почесним Консулом Литовської Республіки в Луганській області паном Робертасом Габуласом.

Пан Робертас Габулас запросив керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації на офіційне відкриття Почесного консульства Литовської Республіки у місті Сєвєродонецьк: «Я хотів би вручити Вам Ноту призначення як Почесного Консула Литовської Республіки на Луганщині та запросити Вас, пане Олександре, 29 квітня на урочисте відкриття Почесного Консульства у місті Сєвєродонецьку».

«Мені дуже приємно, що перше дипломатичне представництво Литовської республіки відкривається саме у місті Сєвєродонецьку і дуже хотілося підкреслити, що це перше дипломатичне представництво країн Євросоюзу, яке відкривається на Луганщині. Це нові віхи для розвитку регіону і нові можливості для нашої громади», - зазначив Олександр Стрюк.

Почесний Консул Литовської Республіки в Луганській області Робертас Габулас та керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації обговорили перспективи і шляхи налагодження співпраці та співробітництва.

Керівник військово-цивільній адміністрації Олександр Стрюк зазначив, що Литовська Республіка цікава для новоствореної Сєвєродонецької міської територіальної громади економічним потенціалом, перспективами залучення інвестицій та можливостями взаємовигідного співробітництва у сфері економіки, туризму, культури та освіти.