Ви тут:

Інформація щодо порушень Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька

14-05-2021
Категорія: 

            Доволі часто на сторінках соціальних мереж сєвєродончанами висловлюються звинувачення на адресу комунальних  служб міста з приводу сміття на вулицях міста. Стихійні сміттєзвалища утворюються біля майданчиків для збору відходів, гори будівельного сміття «прикрашають» лісові масиви навколо міста.

          Роботи з вивозу сміття  по території міста тривають постійно. Але байдуже ставлення мешканців до довкілля та постійне викидання будівельного сміття, старої меблі та техніки  знову приводить до забруднення нашого міста.

           Вкотре звертаємо увагу мешканців міста на те, що вивезення будівельних негабаритних відходів (меблі тощо) з приватних домоволодінь чи квартир багатоповерхівок здійснюється мешканцями самостійно за замовленням комунального підприємства «Сєвєродонецьккомунсервис»,  яке  займається вивезенням як побутових відходів так і негабаритного та будівельного сміття. Замовлення послуги з вивозу сміття можна за телефоном 0507710716.

       Безпосередньо в контейнери здійснюється розміщення побутових відходів. Забороняється викидати, залишати будівельні, великогабаритні відходи, листя та обрізане гілля  на території та біля контейнерного майданчика та інші території загального користування.        

          Замовляючи послугу з вивозу сміття  неспеціалізованим підприємствам,   підрядчикам,  сміттєва навала  опиняється в  найближчій до міста лісосмузі.

          Вкотре нагадуємо, що чистота міста – відповідальність як місцевої влади, так і громадськості.  Відповідальність стосується не тільки мешканців багатоповерхівок та приватного сектору, а й юридичних осіб, директорів підприємств, установ, громадських організацій,  приватних підприємців. 

        З метою дотримання Правил благоустрою території міста відділом по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста УЖКГ Сєвєродонецької міської ВЦА разом з представниками поліції проведено рейди, під час яких виявлено ряд порушень у сфері благоустрою: відсутність договорів  у власників торговельних центрів, магазинів  на вивіз твердих побутових відходів зі спеціалізованим підприємством, складування відходів поза контейнером, залишення будівельного сміття на території загального користування.  За даними фактами складено адміністративні протоколи за ст. 152 КУпро АП. 

Управління житлово-комунального господарства

Сєвєродонецької  міської  ВЦА

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
221
0