Хаб Тернопіль "Моя Луганщина": Перші 100 днів роботи

13-01-2023

Сьогодні особливий день!
Особливий , тому що сьогодні сотий день роботи Гуманітарного Хабу “Моя Луганщина”.

6 жовтня за ініціативою керівника обласної військової адміністрації Сергія Гайдая почав роботу Гуманітарний Хаб “Моя Луганщина” у місті Тернопіль, яким опікується Сєвєродонецька ВЦА.

До створення хабу, ВПО з Луганщини в м.Тернопіль могли отримати допомогу у вигляді харчових наборів лише поштою. У вересні було надіслано 125 наборів.
За 100 днів роботи кількість зареєстрованих людей зросла до 832 осіб.

Після відкриття нашого Хабу, луганцям надали можливість отримувати допомогу не тільки у вигляді харчових наборів, а й допомогу у різних напрямках та галузях, а саме:

Завдяки співпраці Гуманітарного Хабу “Моя Луганщина” та Норвезької ради у справах біженців в Україні, юристи NRC надали близько дев’яноста висококваліфікованих консультацій із розгорнутого первинного кола правих питань, та допомогли розібратись із рядом юридичних питань нашим землякам.

Співпрацюючи з Українською Гельсінською спілкою з прав людини, у гуманітарному Хабі “Моя Луганщина” наші ВПО отримують професійну психологічну підтримку.

Також в нашому Хабі працює медичний працівник, завдяки якому багато наших земляків отримали професійні медичні консультації, допомогу із заключенням декларації з лікарями та виписування рецептів, зокрема на “доступні ліки” , надання е-направлень для проведення всіх необхідних лабораторних та інструментальних досліджень.

Завдяки співпраці нашого Координаційного центру з Департаментом культури та туризму Тернопільської ОВА та Управлінням культури і мистецтв Тернопільської міської ради, ми з Вами мали можливість організувати безкоштовні екскурсії Тернопільщиною, познайомитись з історією, культурними та релігійними традиціями, а також безкоштовно відвідати культурні заходи в м.Тернопіль.

Не залишились без уваги і маленькі луганці. Британські волонтери та наш обласний голова Сергій Гайдай разом створили свято - більш ніж сто дітей з Луганщини отримали у Тернополі свої подарунки від Святого Миколая.
А також чудовим сюрпризом для всіх були подарунки для дітей від Тернопільської міської ради з нагоди Різдвяних свят.

Завдяки співпраці із Освітнім хабом Тернопільщини, всі бажаючи регулярно відвідують мовний клуб з української мови, а також мають можливість безкоштовно опанувати нові професії та навчальні курси в різних галузях.

Ми плануємо розширювати коло надання послуг та допомоги нашим землякам і дуже вдячні за підтримку та надання можливостей робити все більше і більше для наших земляків на Тернопільщині.

]]>Хаб Тернопіль "Моя Луганщина"]]>