Готельно-ресторанний комплекс "Мир" у Сєвєродонецьку до та після приходу "руського миру"

17-04-2023

У мережі з'явилися нові кадри з тимчасово окупованого російськими загарбниками Сєвєродонецька Луганської області. На одному зі свіжих фото показано, як сьогодні виглядає готель з символічною назвою "Мир", з якого почались бої безпосередньо у самому місті.

Місцеві жителі періодично виставляють у мережі фото та відео, на яких видно, як сильно постраждав Сєвєродонецьк від військових дій російських терористів, - ]]>повідомляє Час Пік]]>.

До повномасштабного російського військового вторгнення готельно-ресторанний комплекс "Мир", розташований  на околиці міста по вул. Лисичанській 1, був красивим закладом з великою кількістю номерів, боулінгом, солярієм і рестораном з українською та загальноєвропейською кухнями .

Після захоплення міста Сєвєродонецька рашистами та перебування його в російській окупації упродовж 10 місяців, комплекс виглядає так:

За матеріалом: Час Пік - ]]>https://vchaspik.ua/ua/regiony/551202-gotelno-restorannyy-kompleks-myr-u...]]>