Ви тут:

До уваги суб´єктів господарювання, які здійснюють обіг харчових продуктів!

16-06-2016
Категорія: 

Управління Держпродспоживслужби в м.Сєвєродонецьку доводить до відома операторів ринку, які проводять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу (заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами; заклади ресторанного господарства; стаціонарні, рухомі та тимчасові потужності з реалізації харчових продуктів; оператори ринку, які здійснюють виробництво, змішування, переробку, зберігання, транспортування, реалізацію харчових продуктів та ін.)  про проведення державної реєстрації.

Необхідність проведення реєстрації визначена статтею 25 Закону України  «Про основні принципи та вимоги безпечності та якості харчових продуктів».

Процедуру державної реєстрації потужностей, які використовуються на

будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів та не потребують отримання експлуатаційного дозволу, визначено наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 №39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб΄єктам», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 березня 2016 року за №382/28512.

Державна реєстрація потужностей проводиться Управлінням Держпродспоживслужби в м. Сєвєродонецьку за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, шосе Будівельників, 23. Телефон для довідок 5-19-07.

Попереджаємо про відповідальність операторів ринку за порушення законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, визначену статтею 64 Закону України №1602-VІІ від 22.07.2014.

 

В.о. начальника Управління                                              А.В. Білобородько

Держпродспоживслужби в

м.Сєвєродонецьку

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет