Для боротьби з орками: Привезли необхідний вантаж нацгвардійцям, що боронять Кремінський напрямок - Сергій Гайдай

13-03-2023

Начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай ]]>повідомив]]>, що для боротьби з російськими окупантами доставлено необхідний вантаж нацгвардійцям, які боронять Кремінський напрямок.

"Для боротьби з орками: Привезли необхідний вантаж нацгвардійцям, що боронять Кремінський напрямок.

Відвідали найважчий зараз на Луганщині бік фронту. рашисти там значно посилили обстріли та збільшили кількість атак, водночас орки продовжують стягувати туди все більше техніки та особового складу. Втім, наші бійці мужньо тримають оборону та повністю ситуацію контролюють.

рашисти отримують від наших нацгвардійців на горіхи щодня, мотивація наших захисників на найвищому рівні: дають гідну відсіч ворогу, зокрема мають можливість контратакувати.

Разом з керівниками ]]>Рубіжанська міська військова адміністрація]]> та ]]>Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація]]> Андрієм Юрченком та Олександром Стрюком підвезли хлопцям чергову партію дронів, оптики, протипожежних засобів, ліки та інше.

«Нічні пташки» зараз особливо в ходу, тож передали хлопцям від наших друзів ]]>Blue / Yellow for Ukraine]]> коптер Autel з тепловізором, оптичний приціл, тепловізори.

]]>Гірська міська військово-цивільна адміністрація]]> передала хлопцям Старлінки та Мавіки.

Сєвєродончани попіклувалися про протипожежні кулі, яких відвантажили близько сотні.

Від небайдужих мешканців області, які зараз перебувають у США, Німеччині, Польщі та «Рубіжанських свічкарів» доставили гвардійцям окопні свічки, термоодяг, ліки, смаколики.

На наступний раз вже маємо замовленя - працюємо", - повідомляє керманич Луганської області Сергій Гайдай.

]]>https://www.facebook.com/sergey.gaidai.loga/posts/pfbid02F5Tg2jKs2HYUQ5B...]]>