Держава вдвічі збільшить виплати за прихисток для переселенців

12-08-2022

Громадяни, які прихистять переселенців, отримають більші компенсації за ЖКХ.

Держава планує збільшити суму компенсації сім'ям, які прихистять вимушених переселенців в осінньо-зимовий період. На цьому наголосив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

На сьогодні, як нагадав міністр, держава виплачує 450 грн на людину в якості компенсації на сплату житлово-комунальних послуг. На цю програму держава щомісяця витрачає понад сто мільйонів гривень.

"Програма передбачає можливість компенсації витрат на комунальні послуги. На сьогодні ця сума складає 450 гривень на одну людину. Ми також розуміємо, що попереду у нас зима, опалювальний сезон і витрати будуть збільшуватися. Тому ми плануємо в два рази підняти цей параметр, підняти цю суму, вона буде близько 900 гривень", — зазначив міністр.

"Це не тільки держава виділяє кошти. Ми маємо також міжнародних партнерів, які нам допомагають у частині цих витрат", — зауважив Олексій Чернишов.

Щоби отримати компенсацію є кілька умов: прихисток має бути безкоштовним і у власника житла не має бути заборгованості по комуналці.

За матеріалом: ]]>https://suspilne.media/267991-z-pocatkom-opaluvalnogo-sezonu-suma-kompen...]]>