Депутати ухвалили звернення щодо перерахунку пенсій ветеранів військової служби та правоохоронних органів, а також пенсіонерів державної служби

31-01-2018

Президенту України

Порошенко П.О.

Прем'єр - міністру України

Гройсману В.Б.

Голові Верховної Ради України

Парубію А. В.

Шановні керівники держави!

До Вас звертаються депутати Сєвєродонецької міської ради в зв'язку з допущеними порушеннями конституційних прав і фактами соціальної несправедливості по відношенню до ветеранів військової служби та правоохоронних органів, а саме, невиконанням прийнятої в жовтні 2017 року пенсійної реформи, а також затягуванням за часом термінів перерахунку пенсій, прийняттям незаконних рішень щодо перенесення на цілий рік питань перерахунку пенсій.

Як нам стало відомо, 27 грудня 2017 року Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення про перенесення термінів виконання своєї ж Постанови № 704 від 30 серпня 2017 року «Про грошове забезпечення військовослужбовців», що стосується термінів перерахунку військових пенсій з 1 січня 2018 року на 1 січня 2019 року.

У відповідь на ці несправедливі дії уряду України, військові пенсіонери по всій Україні, в тому числі і в Луганській області, почали підготовку до безстрокових акцій протестів і висунули Кабінету Міністрів України вимоги про негайний перерахунок пенсій ветеранам силових структур.

У зв'язку з даною ситуацією, ми, депутати Сєвєродонецької міської ради, звертаємося до Вас, керівників Української держави, з проханням вжити належних заходів по відновленню конституційних прав та пенсійних гарантій військовослужбовців, для чого:

1. Відповідно до прийнятої пенсійної реформи, в найкоротші терміни провести перерахунок пенсій і забезпечити належний соціальний захист ветеранів військової служби та правоохоронних органів, а також пенсіонерів державної служби.

2. При необхідності, в інтересах соціальної справедливості внести зміни до Державного Бюджету на 2018 рік у частині збільшення видатків на фінансове забезпечення виплати пенсій ветеранам військової служби та правоохоронних органів.