День селища відсвяткували у Борівському

04-10-2021

2 жовтня селище Борівське Сєвєродонецької міської територіальної громади відсвяткувало 381-й День народження.

На свято завітав керівник Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації Олександр Стрюк і його заступник  Ельвіна Марініч, а також помічник народного депутата України Олексія Кузнєцова Юрій Шверк та заступник директора БО «Карітас Сєвєродонецьк» Олена Небеська. Зустрічала почесних гостей староста Борівського старостинського округу Лідія Афанас’єва.

«Шановні борівчани, дозвольте привітати вас з Днем селища! Борівське має багату історію, і я впевнений - має щасливе майбутнє. Ви дуже згуртована і організована команда. В цьому році ви прийняли участь у громадському бюджеті і ваші проєкти розпочинають реалізовуватися. Завдяки вашій згуртованості ми спільно з благодійним фондом «Карітас» створили новий спортивний зал, який з нового тижня розпочинає свою роботу. Це такі невеликі - але кроки вперед. Я вважаю, що це правильне і позитивне починання, яке ми повинні продовжувати на благо селища. Вітаю вас зі святом!», - поздоровив присутніх керівник Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації Олександр Стрюк та вручив подарунки борівчанам старшого покоління: Черножуковій Ганні Семенівні - 26 січня їй виповнилось 95 років - вона народила і виховала з покійним чоловіком, з яким прожила у шлюбі 68 років, 5 дітей, має 12 онуків і 4 правнука та Моргуновій Зінаїді Степанівні – якій 29 липня виповнилось 89 років, з них 25 років вона пропрацювала в радгоспі, має 2 дитини, 5 онуків та 5 правнуків.

Нагородили і наймолодшу борівчанку – маленьку Інну, що народилася 5 вересня – подарунок їй відправили додому.

За зайняте II місце у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» «Джура» борівська команда Рій «Джур» та за зайняте ІІІ місце в молодшій віковій групі - команда Рій «Соколи» отримали подарунки.

Отримали подарунки і автори та учасники робота «Визначні місця селища Борівське за зайняте ІІ місце в конкурсі відеоробіт патріотичного спрямування до 30-річчя Незалежності України «Луганщина - очима молоді» в тематичній категорії «Відкрий мою громаду» - молодша вікова група та за І місце - тематична категорія «Тут живуть неперевершені люди - «Лікар ветеринарної медицини - Філіпченко Олександра Андріівна».

За активну участь у селищних і клубних заходах нагороджено учасницю театрального гуртка філії КЗ «СМПК» Позднякову Владиславу, а юного місцевого талановитого баяніста М’ясушкіна Микиту - сертифікатом на безкоштовне навчання в БШМ по класу баяна. Микита для земляків з нагоди свята виконав музичний номер.

Вітали і багатодітних родин - сім’ю Агафонових Олену та Стаса, в яких 9 серпня на радість батькам та чотирьом братам народилася п’ята дитина - донька Іннеса, а також Купіну Марину, в родині якої зростає четверо дітей – 2 дівчинки і 2 хлопця.

Не оминули увагою і борівських професіоналів своєї справи. Грамотами і подарунками нагороджені:

- Надія Сіротіна - 40 років працює завідуючою філії бібліотеки №10;

- Олена Черножукова - 10 років прибиральниця філії бібліотеки №10;

- Світлана Дєдова - 34 роки навчає дітей географії, 15 років заступник директора з навчально-виховної роботи місцевої школи;

- Людмила Кожем’якіна - 26 років завгосп Борівського НВК;

- Тетяна Адоніна та Тетяна Ляскевіч - 17 років молодші медсестри амбулаторії №1.

Крім того, директору ясел-садка №45 Ользі Чернишовій, за ініціативи якої заклад взяв участь у конкурсі Громадського бюджету і її проєкт «Майданчик дитячої мрії» став одним також вручили цінний подарунок. Тепер у борівчанських діток є красивий, безпечний і сучасний дитячий майданчик.

За усвідомлену громадянську позицію, активну участь у суспільному житті селища та з нагоди святкування Дня селища Борівське нагороджено Анатолія Подрєзова, Валентину Солдаткіну та Наталію Тихонову. А за активну участь в культурному і творчому житті селища - Ляну Одинець та Анжелу Дашевську.

В знак подяки за порятунок селища від масштабної пожежі 2020 року отримали подарунки найактивніші учасників гасіння: Гарбузюк Данило, Єсіпов Іван, Черножуков Максим, Поздняков В’ячеслав, Янішин Дмитро, Метьолкін Антон, Матушкін Андрій та Богданов Олександр.

В номінації «Найгарніша оселя» Борівського нагороджено господиню оселі по вул. Трудовій Наталію Таболіну (подарунок отримав її син).

Не залишили поза увагою і почесних ювілярів селища: Василя Грєсько (60 років), Олена Смолєєва (60 років) та Тамара Байдіна (60 років).

На завершення урочистостей керівник Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації Олександр Стрюк подякував за професіоналізм, компетентність та відданість справі заступнику директора БО «Карітас Сєвєродонецьк», голові «Центру соціальної згуртованості та самоорганізації громади» смт. Борівське Олені Небеській та старості Борівського старостинського округу Лідії Афанас’євій. Відзначили подяками і дільничних інспекторів поліції.

Чисельні привітання та поздоровлення перемежовувалися номерами святкового концерту за участю вихованців та викладачів БДШМ та гуртів філії КЗ «СМПК».

В ході святкування всі бажаючі могли почастуватися гостинним святковим кулішом та закусити його духмяними малосольними помідорами.

Більше світлин дивіться у фотоальбомі "День Борівського (02.10.2021)" на сторінці "Сєвєродонецька міська військово-цивільної адміністрація" соцмережі Facebook за посиланням: ]]>https://www.facebook.com/media/set/?vanity=radasever&set=a.4439667642796389]]>

Средняя: 5 (2 оценок)