Ви тут:

День охорони праці

27-04-2021
Категорія: 

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці.

Щороку Міжнародна організація праці акцентує увагу суспільства на різних викликах, які стоять у сфері охорони праці. У 2021 році заходи здійснюватимуться під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ».

Тож, запрошуємо всіх проявити активність і взяти участь в обговоренні у трудових колективах проблемних питань щодо реалізації заходів, направлених на збереження життя та здоров’я працівників під час трудової діяльності, зміцнення систем охорони праці.

На шляху до створення гідних та безпечних умов праці необхідно зосередитися на визначенні найкращих практик, які дозволяють:

  • вести господарську діяльність в умовах обмежень, встановлених за різних причин;
  • забезпечити дотримання трудових прав працівників, у тому числі на безпечні умови праці;
  • запобігти новим потенційним ризикам, що виникли внаслідок ужиття заходів з ослаблення поширення на території країни гострої респіраторної хвороби COVID-19, зокрема психосоціального ризику та ризику насильства. Зазначені ризики можуть впливати на працівника при встановленні дистанційної, надомної форм організації праці.

Інформація стосовно он-лайн конференції, присвяченої Дню охорони праці в України, буде висвітлена на офіційному сайті Держпраці ]]>https://dsp.gov.ua/category/anonsy/]]>.

Відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ВЦА

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
51
0