Чергове засідання виконавчого комітету

05-10-2016

Порядок денний 35-го засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, що відбулося 4 жовтня, містив 16 питань. Провів засідання перший заступник міського голови Аркадій Коростельов.
Члени виконкому прийняли рішення провести приписку до призовної дільниці у 2017 році юнаків 2000 року народження, затвердили склад № 1 і № 2 комісії з питань приписки.
Виконком прийняв рішення встановити тариф на послугу з перевезення пасажирів тролейбусами в розмірі 2,00 грн. за разовий проїзд одного пасажира. Цим рішенням також затверджено вартість абонементних білетів для громадян на проїзд в тролейбусі у розмірі 120,00 грн. на місяць. Рішення набуває чинності з 05.10.2016р.
На засіданні затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі, у новій редакції. Згідно з рішенням, до переліку входить 171 адмінпослуга.
Також члени виконкому визнали можливим надання відділу освіти Сєвєродонецької міської ради містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва модульної котельні за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 9 (кв-л №59) – (СЗШ№6).
Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 49 громадянам м. Сєвєродонецька, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 23000 грн.
Серед інших розглянуті й прийняті рішення про затвердження Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та її посадового складу, про захист прав малолітніх, визначення адреси приміщення, встановлення режиму деяких об’єктів тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
     Сєвєродонецької міської ради