Ви тут:

Центр національного спротиву: Російські загарбники з окупованої ними частини Луганщини готують дітей до відправки у карелію

05-02-2023
Категорія: 

За ]]>інформацією]]> Центру національного спротиву України, на цьому тижні відбулась зустріч голови зборів республіки карелія еліссана шандаровича та голови, так званої “народної ради” на ТОТ Луганської області дєнісом мірошничєнко. 

Одним із ключових питань було направлення на “відпочинок” та “оздоровлення” дітей з окупованої російськими загарбниками частини Луганщини на “прекрасні курорти” карелії, яка знаходиться на крайньому північному заході рф. 

Зважаючи на те, яким чином росіяни “відпочивають” у полярних широтах це аж ніяк не сприяє оздоровленню. 

Такі часті поїздки керівників різних регіонів із намірами “виторгувати” собі певну кількість дітей під завуальованими приводами “оздоровлення”, “відпочинку”, “культурного обміну” мають як суто практичну мету – списання бюджетних коштів на ці заходи так і більш моторошну – все більше з’являється свідчень щодо викрадень неповнолітніх та торгівлі людьми.

Центр національного спротиву закликає мешканців окупованих територій у жодному разі не скеровувати своїх дітей на будь-які поїздки організовані злочинними російськими окупаційними адміністраціями.

 

За матеріалом: Центр національного спротиву - ]]>https://sprotyv.mod.gov.ua/2023/02/04/ditej-z-luganshhyny-gotuyut-do-vid...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет