Апаратна нарада 16 квітня

17-04-2018

Під час наради з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради 16 квітня, яку провів міський голова Валентин Казаков, піднімалися питання провалів колекторів по вул. Вілєсова та по вул. Курчатова, аварійних відключень електроенергії, газу, холодної води на території Сєвєродонецької міської ради та благоустрою міста.

Міський голова Валентин Казаков дав доручення зібрати нараду щодо ліквідації провалів колекторів по зазначених адресах, дав завдання щодо організації до Дня довкілля 21 квітня загальноміського суботника. Відділу по контролю за благоустроєм доручив провести роботу через ЦНАП з громадянами, які беруть землю в оренду.

«Цим громадянам потрібно укладати договори з вивозу відходів і сміття та прибирають територію біля себе. На нас чекає величезна робота з наведення ладу у місті. Необхідно очистити місто від піску, що залишився після обробки доріг взимку. Порядок наводити потрібно не лише у місті, а й на узбіччі доріг за його межами», - зазначив міський голова та наголосив, що Прем’єр-міністр визначив пріоритетним завданням відновлення українських доріг. «Будемо робити все можливе, щоб відремонтувати дороги», - підкреслив Валентин Казаков.

Очільник міста звернув увагу на початок підготовки міста вже з травня місяця до опалювального періоду 2018-2019 років, а саме розпочинати роботу з об’єктів житлово-комунального господарства та соцсфери.

Міський голова Валентин Казаков дав ще одне термінове доручення начальнику відділу молоді та спорту зберегти всі секції, які знаходяться в Льодовому Палаці спорту, та перевести на інші спортивні бази відділу: «Жодна секція не повинна припинити свою роботу. На мою думку, разом з правоохоронними органами ми знайдемо шляхи вирішення, і Льодовий Палац буде повернено місту».

Начальник УЖКГ Антон Ковалевський зазначив, що триває робота з підготовки до суботника, 8 одиниць прибиральної техніки постійно вивозять сміття, прибирається прибудинкова територія тощо. Про ситуацію стосовно заміни кришок люків керівником було зазначено, що бетонні необхідно замінювати на пластикові або металеві кришки.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради