Algirdas Neiberka: "Партнерство міста Сєвєродонецька та Вілкавішкіського району міцне та змістовне!"

26-07-2023

Міський голова м. Вількавішкіс ]]>Algirdas Neiberka]]> зустрівся з гостями із Сєвєродонецької міської територіальної громади, яких запросили відпочити до Литовської Республіки.

]]>Algirdas Neiberka]]> зазначив: "Цього тижня учні та вчителі Сєвєродонецького міського багатопрофільного ліцею відпочивають на території Вілкавішкіського району. 23 українці беруть участь у літньому відпочинковому таборі, організованому за бюджетні кошти Вілкавішкіського району, де вони активно проводитимуть час, відпочиватимуть та пізнаватимуть Вілкавішківщину та Литву.

Цей навчальний заклад працював у м. Сєвєродонецьку до початку війни, а наразі, коли інфраструктура міста Сєвєродонецьк сильно пошкоджена, учні та вчителі закладу перебувають в інших частинах України, переважно в місті Дніпрі, де знаходиться Сєвєродонецька міська військова адміністрація.

25 липня разом з віце-мером J. Juškausku відвідали учасників табору в Юскаускасі та побажали їм чудово провести час.

Протягом наступного тижня гості відвідають районний центр Маріямпольського повіту - місто Вілкавішкіс, познайомляться з туристичними місцями району, відвідають Вільнюс та Каунас, але головне, що вони зможуть спокійно відпочити".

Джерело: ]]>Algirdas Neiberka]]> - ]]>https://www.facebook.com/algirdas.neiberka/posts/pfbid02usGKFYj6t1KumLBA...]]>

Матеріал по темі:

Литовське місто-побратим Вілкавішкіс знову допомагає Сєвєродонецькій громаді