Литовське місто-побратим Вілкавішкіс знову допомагає Сєвєродонецькій громаді

03-02-2023

Від жителів міста-побратима Сєвєродонецька – Вілкавішкіса – для потреб громади надано генератори. Їх спрямовано для роботи КНП "Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги", який розташований у місті Кам'янське Дніпропетровської області. Генератори також надійдуть до гуманітраного хабу та тимчасового житла для ВПО.

Також від Литовського народу за сприяння Першої леді Литви пані Діани Наусєдєнє, литовського «Карітас» та особисто почесного консула для переселенців з Луганщини, зокрема Сєвєродонецької громади, передано гуманітарну допомогу. Побутова техніка, зокрема пральні машинки, холодильники, плити буде розміщено у житловому будинку для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб Сєвєродонецької громади, що наразі ремонується у місті Новомосковську Дніпропетровської області.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк зазначив, що Вілкавішкіс за час партнерських відносин з Сєвєродонецьком став громаді справжнім другом, який завжди простягає руку помочі. Окремі слова подяки Олександр Стрюк адресував почесному консулу Литовської Республіки у Сєвєродонецьку Робертасу Габуласу.

Нагадаємо, що нещодавно у Львові керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк разом із директором Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної військової адміністрації Елеонорою Поліщук зустрівся з почесним консулом Литовської Республіки у Сєвєродонецьку Робертасом Габуласом.