5-та річниця визволення Сєвєродонецька – мітинг біля пам’ятника Олександру Радієвському

22-07-2019

Зранку, 22 липня у Сєвєродонецьку на площі Миру біля пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Віталійовичу Радієвському, відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 5-ї річниці визволення Сєвєродонецька від незаконних військових формувань.

Зі святом сєвєродончан привітали голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький та в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Обласний керманич Віталій Комарницький звернувся до присутніх: «Шановні земляки, шановні сєвєродончани! Рівно п’ять років тому наше місто було визволене від так званого «русского міра» і над Сєвєродонецьком знову замайорів український прапор – символ державності, законності та справедливості! Більше 110 наших земляків поклали найдорожче – своє життя – задля того, щоб перемогти та звільнити рідну землю від окупантів. Щирий уклін усім тим, хто на вівтар свободи поклав своє життя. Щира шана та вдячність воїнам збройних сил України, добровольцям, правоохоронцям, а також уклін волонтерам, які показали, що біда об’єднує. Але ми повинні пам’ятати, що по правий бік Сіверського Донця живуть наші люди – наші українці, які, я впевнений, чекають на повернення української влади та коли замайоріє наш стяг перемоги! Слава Україні!»

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук зазначив: «Шановні сєвєродончани, друзі! П’ять років тому над будівлею міської ради був піднятий прапор України – і це наша спільна перемога! Завдяки нашим героям ми, наші діти та онуки живемо в мирному Сєвєродонецьку. Ми ніколи не повинні забувати тих, хто пожертвував своє життя заради миру та незалежності своєї держави. Вічна їм пам’ять та пошана! Слава Україні!»

За особисту мужність, героїзм та самовідданість, виявлені під час виконання бойового завдання із захисту цілісності та недоторканості України в зоні проведення Операції об’єднаних сил, розпорядженням голови обласної держадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації знаком пошани «Захиснику Луганщини» нагороджено сєвєродончанина – військовослужбовця 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 53-ї окремої механізованої бригади Сергія Дрогіна (посмертно), трагічно загиблого на Донеччині під час обстрілу окупантами у травні 2019 року. Нагороду отримали мати та дружина загиблого.

Секретарем громадської ради при Головному Управлінні Національної поліції Луганської області Романом Кірєєвим та керівником Громадської спілки «Луганської обласної спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО» Іриною Болтковою за проявлену мужність та героїзм, стійкість та рішучість при звільненні Луганщини від незаконних формувань, за самовідданість, незламність духу, проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України вручено Почесні відзнаки «За вільну Луганщину» журналісту ТОВ «5 канал ТВ» Вікторії Ковальовій, лікарю-хірургу комунальної установи «Сєвєродонецькаміська багатопрофільна лікарня» Юрію Богуславському та військовослужбовцю Сергію Дрогіну (посмертно).

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих за незалежність нашої держави та поклали квіти до пам’ятника Олександру Радієвському.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (6 оценок)