Ви тут:

40-а (позачергова) сесія міської ради

28-02-2018
Категорія: 

На пленарному засіданні сорокової (позачергової) сесії міської ради, яка відбулась 23 лютого 2018 року, голова Сєвєродонецької міської виборчої комісії Іван Ворошилов ознайомив присутніх з постановами міськвиборчкому про реєстрацію депутатами Сєвєродонецької міської ради Шевченка Володимира Івановича від місцевої організації ПП «Наш край» та Сафронової Ірини Олександрівни і Александрова Сергія Олександровича від місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Міський голова Валентин Казаков урочисто вручив посвідчення новим зареєстрованим депутатам Сєвєродонецької міської ради.

Спочатку депутати проголосували за затвердження Положення про застосування програмно-технічного комплексу електронної системи «ВІЧЕ» та он-лайн трансляції в Сєвєродонецькій міській раді. З цього питання доповідала секретар міської ради Ельвіна Марініч: «Щоб автоматизувати проведення сесій, задля забезпечення прозорості, швидкості та об’єктивності при виконанні і обліку процедурних дій депутатів необхідно затвердити це положення, внести відповідні зміни до регламенту міськради».

Тож, одразу внесли зміни до Регламенту Сєвєродонецької міської ради VІІ скликання, а саме згідно зі змінами відтепер технічний секретаріат сесії організує ведення протоколу сесії та процедуру поіменного голосування за допомогою електронної системи голосування «ВІЧЕ». Головуючий на засіданні сесії веде запис бажаючих виступити, реєструє депутатські запити, довідки, оголошення, заяви, пропозиції та інші матеріали. На засіданнях ради рішення приймаються відкритим поіменним голосуванням за допомоги електронної системи голосування «ВІЧЕ». У разі технічної неможливості її застосування, поіменне голосування проводиться відповідно до «Положення про застосування програмно-технічного комплексу електронної системи голосування «ВІЧЕ» та он-лайн трансляцій в Сєвєродонецькій міській раді». У випадках, передбачених Конституцією і законами України та Регламентом ради, проводиться таємне голосування».

Прийняті рішення про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх кількісного та персонального складу в новій редакції. Як прокоментувала секретар міської ради Ельвіна Марініч: «Замість семи постійних комісій міської ради утворено шість. Було вирішено об’єднати комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, етики, по роботі ради та гласності і комісію по забезпеченню законності, правопорядку, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян в комісію з питань законності, депутатської діяльності і етики. Затверджено на цьому пленарному засіданні й повноваження цієї  комісії».

Одразу обрали й голів постійних комісій міської ради VII скликання, а саме:

Ніжельська Олена Славіївна - голова постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності і етики;

Бутков Ігор Миколайович - голова постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів;

Височин Андрій Юрійович - голова постійної комісії по управлінню житлово - комунальним господарством, власністю, комунальною власністю, побутовим та торгівельним обслуговуванням;

Кузьмінов Юрій Кіндратович – голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ;

Войтенко Сергій Анатолійович – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, освіти, культури, духовності, фізкультури, спорту, молодіжної політики;

Ткачук В'ячеслав Петрович – голова постійної комісії з промисловості, транспорту та зв’язку, економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва.

Потім депутати розглянули блок фінансових питань.

Затверджено звіт щодо виконання міського бюджету за 2017 рік. Начальник фінансового управління міської ради Марина Багрінцева зазначила, що за 2017 рік до загального фонду міського бюджету надійшло 549 446,6 т. грн., що складає 106,4 % до уточненого плану. З урахуванням субвенцій з державного бюджету до доходної частини загального фонду міського бюджету надійшло 1 152 152,8 т. грн., що складає 102,1 % до плану і 120,5% у порівнянні із звітом за 2016 рік (955 972,7 т. грн.). До спеціального фонду міського бюджету надійшло 60 544,7 т. грн.

Більш детально Марина Іванівна зупинилась на показниках щодо виконання бюджету. В структурі отриманих доходів загального фонду міського бюджету податкові надходження складають 46,7 %, неподаткові надходження - 1,1 %, освітня субвенція – 6,8 %, медична субвенція – 9,2 % та інші субвенції з державного та обласного бюджету – 36,4 %. Дохідна частина загального фонду Сиротинської селищної ради виконана на 110,9 %, Борівської селищної ради - на 133,6%.

Якщо розглянути надходження до міського бюджету по коштах з державного бюджету у вигляді різноманітних соціальних гарантій (пільги, субсидії та допомоги), то сума надходжень таких субвенцій складає 402 млн. 689 тис. грн.

Субвенції склалися у наступному вигляді:

  • на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічних розладів у сумі 115 млн.192 тис. грн.
  • на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати у сумі 287 млн. 159 тис. грн.
  • на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 337,9 тис. грн.

Бюджет розвитку міста виконано в сумі 133 млн. грн. На 1 січня 2018 року на казначейських рахунках акумульована значна сума фінансових ресурсів - 112 млн. 802 тис. грн.

Враховуючи звернення управління охорони здоров`я щодо виділення коштів на проведення гемодіалізу за рахунок коштів медичної субвенції на початок року, депутати міської ради збільшили дефіцит загального фонду міського бюджету на 2018 рік у лютому місяці на 4 млн. 552 тис грн., джерелом покриття якого визначили залишок коштів медичної субвенції на початок року.

До депутатів були доведені результати конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР у 2018 році та доцільність прийняття рішення про затвердження співфінансування з місцевого бюджету в обсязі не менше 10% вартості проектів-переможців, які подані Сєвєродонецькою міською радою.

У зв’язку з цим було вирішено збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у лютому місяці на 1 886 155 грн (джерело покриття - залишок коштів спеціального фонду міського бюджету на початок року). Ці кошти виділено з міського бюджету на проведення капітального ремонту та реконструкції об’єктів інфраструктури міста, а саме «Реконструкція заплавного мосту № 2 м.Сєвєродонецьк» та «Капітальний ремонт тенісних кортів КДЮСШ №1 за адресою: вул.Федоренка, 33а».

З метою забезпечення ефективного функціонування КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» була затверджена цільова програма на 2018 рік результатом виконання якої мають стати:

- створення відділення раннього втручання;

- надання своєчасної та ефективної корекційної, соціальної, психолого - педагогічної допомоги, комплексу послуг з фізичної реабілітації та медичного супроводу дітям з інвалідністю та дітям «групи ризику» від 0 до 18 років;

- виконання індивідуальної програми та плану реабілітації дітей з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні в ЦСРДІ;

- створення оптимально - сприятливих умов для перебування дітей в ЦСРДІ;

- забезпечення відділення фізичної реабілітації необхідними медикаментами для надання послуг з масажу та фізіотерапії;

- забезпечення відділення медичного супроводу необхідними медикаментами для надання невідкладної допомоги в умовах ЦСРДІ.

Програма фінансується за кошти місцевого бюджету у сумі 3 065,9 тис. грн.

Також депутати й збільшили чисельність Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сєвєродонецької міської ради. Введено штатні одиниці вчителя – логопеда, практичного психолога (2), фахівця з фізичної реабілітації, вчителя – реабілітолога, прибиральниці службових приміщень.

Прийняли депутати міську цільову програму забезпечення функціонування комунальних підприємств, що надають житлово-комунальні і інші послуги та підпорядковані Сєвєродонецькій міській раді на 2018 рік в обсязі 45 466,0 тис. грн.

Головною метою міської цільової програми є забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств, що підпорядковані Сєвєродонецькій міській раді, відповідно до їх функціональних призначень, виконання зобов’язань з виплати заробітної плати працівникам, забезпечення надійності та безпеки експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж шляхом фінансової підтримки з міського бюджету.

Внесено зміни до п.3 та п.35 Додатку 2 до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що є власністю територіальної громади м. Сєвєродонецька рішення Сєвєродонецької міської ради №2113 від 22.12.2017.

Крім того депутатами розглянуто 28 «земельних» питань.

На завершення сесії міський голова Валентин Казаков ознайомив присутніх з результатами звернень депутатів Сєвєродонецької міської ради стосовно залізничного сполучення зі станцією Лисичанськ та підключення Луганської області до Єдиної енергетичної системи.

Керівництво Укрзалізниці повідомило міськраду, що змінено розклад руху поїзда №138/137 «Хмельницький – Лисичанськ» відправленням із станції Київ – Пасажирський з 01.02.2018 о 23 год. 12 хв. (замість 22 год. 40 хв.), прибуттям до Лисичанська з 02.02.2018 о 13 год. 45 хв. (замість 12 год. 40 хв.). Зворотно відправленням із Лисичанська з 02.02.2018 о 16 год. 50 хв. (замість 13 год. 45 хв.), прибуттям на станцію Київ – Пасажирський з 03.02.2018 о 06 год. 30 хв. (замість 04 год. 05 хв.).

Луганська обласна державна адміністрація надала відповідь, що для сталого енергозабезпечення координується робота з приєднання області до Об’єднаної енергетичної системи України шляхом реалізації проекту «Нове будівництво ПС 500 кВ «Кремінська» з заходами ПЛ 500 кВ Донбаська – Донська та ПЛ 220 кВ Кремінська – Ювілейна, Луганська область». Розроблено та затверджено ТЕО проекту, проведено тендерні процедури із закупівлі необхідного обладнання та матеріалів. На теперішній час проходить розробка, погодження, супроводження проектів землеустрою. Підписані договори та сплачені аванси постачальникам основного електротехнічного обладнання. Орієнтовний термін введення підстанції та ліній електропередач в роботу – грудень 2018 року.  

Відділ внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю міської ради

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)