4-е засідання виконкому

02-02-2017

1-го лютого пройшло четверте засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Зокрема, на ньому вирішили безоплатно передати офісну техніку з балансу міськради на баланс відділу освіти. Прийняті до відома дані щодо стану розглядів запитів на публічну інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міської ради у 2016 році.

Розглянута та затверджена низка “житлових” питань: про зняття з квартирного обліку, про зміну правового режиму житлової площі, про постановку громадян на квартирний облік, на кооперативний облік та до черги на одержання жилої площі у гуртожитках.

Створена комісія з розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І-ІІ групи про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Затверджено склад оргкомітету, кошторис та план міських заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і народному святу «Масляна».

Члени виконкому вирішили заборонити торгівлю та паркування транспортних засобів по вулиці Курчатова (непарна сторона) в районі ТЦ «Астрон», безпосередньо в охоронній зоні колектору.

Розглянута та затверджена низка питань в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради