1000 книжок — для публічних бібліотек Донбасу

10-06-2016

Сєвєродонецьк, 13 червня 2016 р., 12-00, КЗ «Сєвєродонецька міська публічна бібліотека»

КЗ «Сєвєродонецьа міська публічні бібліотека» 13 червня 2016 року о 12-00 отримає книжки сучасної української та світової літератури від провідних вітчизняних видавців. У рамках нового соціального проекту «Жива бібліотека», що реалізується благодійним фондом «Бібліотечна країна» спільно з командою випускників 12-го семінару «Відповідальне лідерство» ініціативи Аспен в Україні.

Цілями проекту “Жива бібліотека” є не тільки оновлення бібліотечних фондів переважно сучасною українською літературою, поширення культури читання, а й активізація діалогу шляхом проведення зустрічей діячів української культури з читачами, які мешкають у зоні АТО.

У першійзустрічі в рамках проекту “Жива бібліотека” 13 червня візьмуть участь відомі українські письменники Андрій Кокотюха, Сергій Жадан та Любко Дереш, видавець Олександр Красовицький, радник Міністра інфраструктури Юрій Гусєв, соціальний психолог Тамара Сухенко, журналіст Матвій Нікітін.Серед книжок, якими поповняться бібліотечні фонди у Луганській і Донецькій областях, такі видання, як патріотична бібліотека видавництва “Фоліо”, військові щоденники, зокрема “Іловайськ” Є.Положія, “Історія з грифом “секретно” В.В’ятровича, книги В.Шкляра “Залишенець. Чорний ворон”, С.Алексієвич «У війни не жіноче обличчя», Сергій Жадана "Ворошиловград", Андрія Кокотюхи "Червоний", Любка Дереша "Голова Якова".

Проект «Жива бібліотека» на першому етапі передбачає передачу книжок до луганських бібліотек: обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Горького у м. Старобільську, Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки, Лисичанської централізованої бібліотечної системи. Другим етапом стане залучення широкого кола громадськості до цієї ініціативи, коли будь-який мешканець України зможе безкоштовно відправити «Новою поштою» книжки до бібліотек, розташованих на території зони АТО.

Довідково:

Наразі безкоштовно передали книжки 12 видавництв, серед яких: Фоліо, Наш Формат, Брайт Букс, Клуб сімейного дозвілля, Ніка-центр, Самміт книга, Мистецтво, видавець Лисенко М.М., Кальварія, Лілея-НВ, а також самі автори й приватні особи.

Допомогу в організації зустрічі 13 червня надав уродженець м. Сєвєродонецька Луганської області Григорій Шверк.

За додатковою інформацією звертайтеся до КЗ «Сєвєродонецька міська публічна бібліотека»тел: (06452) 4-01-93, e-mail: sdlibraryatmeta [dot] ua

За оновленнями проекту стежте на сторінці Жива бібліотека у мережі фейсбук:  ]]>https://www.facebook.com/zhivabiblioteka/?fref=ts]]>