Архів проектів рішень виконавчого комітету

Формат: 23-01-20
Дата документа Документ
22-01-20 Проект рішення виконкому «Про розгляд проекту рішення міської ради „Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2020 рік”. »
21-01-20 Проект рішення виконкому «Про надання доволу»
21-01-20 Проект рішення виконкому «Про внесення змін до кількості педагогічних ставок та встановлення розміру плати за навчання в школах естетичного виховання м. Сєвєродонецька »
21-01-20 Проект рішення виконкому «Про дозвіл на видалення зелених насаджень УЖКГ міської ради згідно з актом обстеження від 17.01.2020 р. № 2 »
21-01-20 Проект рішення виконкому «Про затвердження Переліку об’єктів та Переліку безоплатних робіт для осіб, засуджених до кримінального покарання у виді громадських робіт, та для осіб, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт, на 2020 рік »
21-01-20 Проект рішення виконкому «Про встановлення режиму роботи магазину «Афіна» підприємця Дмитренка А.В. розташованого за адресою: м. Сєвєродонецьк , вул....
17-01-20 Проект рішення виконкому «Про надання матеріальної допомоги на поховання »
17-01-20 Проект рішення виконкому «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту та громадянам, яким виповнилося 100 і більше років »
17-01-20 Проект рішення виконкому «Про проведення міських заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав »
17-01-20 Проект рішення виконкому «Щодо стану розгляду запитів на публічну інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міської ради у 4 кварталі 2019р. і за 2019 рік. »
17-01-20 Проект рішення виконкому « Про демонтаж тимчасової споруди, за адресою: вул.Першотравнева, район буд.41-43, м.Сєвєродонецька, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального...
17-01-20 Проект рішення виконкому «Про демонтаж тимчасової споруди, за адресою: вул.Новікова, район буд.15-а, м.Сєвєродонецька, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку,...
17-01-20 Проект рішення виконкому «Про демонтаж тимчасової споруди, за адресою: вул.Новікова, район буд.15, м.Сєвєродонецька, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку,...
17-01-20 Проект рішення виконкому «Про демонтаж тимчасової споруди, в якій здійснює підприємницьку діяльність Кантаміров І.Ю., за адресою: вул.Курчатова, район буд.11, м.Сєвєродонецька, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності,...
17-01-20 Проект рішення виконкому «Про демонтаж тимчасової споруди, за адресою: бульвар Дружби Народів, район буд.49, м.Сєвєродонецька, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального...
17-01-20 Проект рішення виконкому «Про демонтаж тимчасової споруди, за адресою: вул.Донецька, район буд.4, м.Сєвєродонецька, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку,...
17-01-20 Проект рішення виконкому « Про демонтаж тимчасової споруди, за адресою: вул.Гоголя, район буд.81, м.Сєвєродонецька, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку,...
17-01-20 Проект рішення виконкому «Про демонтаж тимчасової споруди, за адресою: просп.Гвардійський, район буд.40-б, м.Сєвєродонецька, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку...
15-01-20 Проект рішення виконкому « Про затвердження нового складу та положення комісії з питань контролю за станом благоустрою та врегулюванням питань щодо стихійної торгівлі на території м. Сєвєродонецька” »
15-01-20 Проект рішення виконкому «Про погодження розміщення засобу пересувної мережі ФОП Чеканову І.В. за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Хіміків – пр-т. Центральний »
15-01-20 Проект рішення виконкому «Про погодження розміщення засобу пересувної мережі ФОП Чеканову І.В. за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, 10 »
15-01-20 Проект рішення виконкому «Про погодження розміщення засобу пересувної мережі ФОП Чеканову І.В. за адресою: м. Сєвєродонецьк, Сквер Слави »
15-01-20 Проект рішення виконкому «Про погодження розміщення засобу пересувної мережі ФОП Чеканову І.В. за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Гвардійський,65 (на фасаді будівлі) »
15-01-20 Проект рішення виконкому «Про погодження розміщення засобу пересувної мережі ФОП Чеканову І.В. за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна – вул. Курчатова »
15-01-20 Проект рішення виконкому «Про погодження розміщення засобу пересувної мережі ФОП Чеканову І.В. за адресою: м. Сєвєродонецьк, Площа Перемоги »

Страницы