В Сєвєродонецьку пройшла виставка голубів

05-11-2016

5 листопада в Сєвєродонецьку пройшла виставка голубів, декоративних та співочих птахів.

Захід традиційно проходив на території, прилеглій до Чистого озера. Сюди з самого ранку з’їхалися птахівники та тваринники з усієї Луганської області та прилеглих регіонів. Вони привезли для показу та на продаж свійських тварин: голубів, півнів, фазанів, кролів, нутрій та інших пернатих та пухнастих представників тваринного світу.

Організаторами заходу стали Сєвєродонецький міський та Луганський обласний клуб голубівників, любителів декоративних та співочих птахів. Його очільник, депутат міської ради Григорій Пригеба, каже: «Сьогодні проводиться традиційна щомісячна виставка голубів, декоративних та співочих птахів. Дуже приємно, що, не зважаючи на вихідний день, наш захід відвідує доволі багато містян. Радує серце й душу, коли сюди приходять сім’ї з дітьми: їх сміх, емоції та позитивні відгуки говорять, що ми не дарма проводимо виставки. І надалі плануємо робити це кожного місяця».

"СВ"