В міському УП та СЗН відкрили додаткову залу прийому громадян

05-11-2016

4 листопада в Управлінні праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради відбулося урочисте відкриття реконструйованого залу для надання соціальних послуг громадянам.

З початком бойових дій на сході нашої країни до Сєвєродонецька переїхало багато переселенців з непідконтрольних українській владі територій. У зв’язку з цим міські соціальні установи відчули додаткове навантаження.  Заклади, діяльність яких спрямована на надання соціальних послуг, не були готові до такого великого напливу людей. Розуміючи усю серйозність ситуації, в Сєвєродонецькій міській раді роблять усе можливе для зняття соціальної напруги в місті: в спеціалізовані структурні підрозділи були введені додаткові штатні одиниці, виділені кошти на придбання техніки, відкриваються нові приміщення. Для цього ж і була відремонтована та реконструйована зала в УПтСЗН, де на прийом до спеціалістів з оформлення субсидій та державної соціальної допомоги послуг одразу десятьом відвідувачам. Більшого символізму та урочистості відкриттю цього додаткового приміщення надавав той факт, що воно відбулося напередодні Дня соціального працівника.

Привітати соцпрацівників з їх професійним святом та поздоровити з відкриттям кабінету завітали заступники міського голови Аркадій Валерійович Коростельов, Андрій Анатолійович Гавриленко, Олег Юрійович Кузьмінов та Олексій Іванович Ярош.

З вітальним словом до присутніх звернувся віце-мер Аркадій Коростельов.

«Зі святом вас! Усі чудово розуміють, що в нашій країні дуже непроста ситуація. І ваша робота в цей складний час незамінна та потрібна нам як ніколи.  Дуже багато знедолених людей потребують вашої допомоги.  І ця оновлена відремонтована зала призначена саме для того, щоб покращити рівень обслуговування наших громадян, щоб зняти існуючу напругу та зробити вашу роботу більш комфортною. В Сєвєродонецької міської ради ще багато планів відносно соціальної сфери. Ми будемо робити усе можливе, щоб полегшити вашу роботу та зробити її більш комфортною.  Велика вдячність вам, шановні працівники соціальної сфери, за вашу нелегку роботу. Здоров’я вам, терпіння, наснаги, злагоди та миру!», - сказав Аркадій Валерійович.

Під час своєї промови заступник міського голови Андрій Гавриленко розповів про те, що було зроблено та поділився планами на майбутнє в соціальній сфері. Він зазначив, що, окрім відремонтованого залу, в цей день відкривається ще й додаткове приміщення в крилі будівлі УПтСЗН, в якому соціальні працівники надаватимуть послуги переселенцям, що зможе не тільки спростити роботу чиновників, а й сприятиме комфорту відвідувачів. В найближчому майбутньому в установу планують закупити два великі потужних кондиціонери, які влітку охолоджуватимуть повітря, а взимку – підігріватимуть до рівня норми. Окрім цього в Сєвєродонецькій міській раді прагнуть зробити ремонт в самій будівлі установи: утеплити, замінити вікна та двері. Також заступник міського голови повідомив, що депутатами виділені кошти на придбання меблі, медичного обладнання та оргтехніки в Територіальний центр надання послуг та Центр реабілітації дітей-інвалідів. Останній, через зростання кількості діток з обмеженими можливостями, планують розширити та перемістити в бдівлю нині недіючого дитсадку, розташовану по вул. Федоренко, 41.

«Зі святом вас, шановні працівники соціальної сфери. Ваша робота дуже нелегка. І тому я хочу побажати, щоб  ви із задоволенням йшли на роботу та із задоволенням поверталися додому. Усього вам найкращого», - сказав Андрій Анатолійович.

Під час заходу керівники міста за активну працю та з нагоди професійного свята грамотами  та квітами від міської ради та виконавчого комітету нагородили кращих співробітників УПСЗН.

З вітальним словом до колег звернулася й начальник Управління праці та соціального захисту населення Наталія Василенко.

«Я хочу подякувати за вашу щоденну працю. За те, що ви на своїх тендітних плечах усе це виносите, витримуєте та продовжуєте працювати, не зважаючи на труднощі. Терпіння вам, шановні колеги, сил, здоров’я, оптимізму. Сподіваємося, що ті рішення, які будуть прийматися міською радою, будуть спрямовані на те, щоб населення менше потребувало наших послуг», - каже Наталія Вікторівна.

В ході заходу почесні гості та керівник Управління перерізали стрічку, що символізує початок роботи нового залу, представники духовенства освятили реконструйовану залу.

Та найкращим подарунком для соціальних працівників стала премія з нагоди професійного свята та скорочений робочий день.

"СВ"