Артем Лисогор представив керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та громад Луганщини нового начальника Сєвєродонецької МВА – Олексія Харченка

02-10-2024

Голова Луганської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор представив керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та громад Луганщини нещодавно призначеного начальника Сєвєродонецької МВА – Олексія Харченка.

Олексій Андрійович Харченко народився 1 вересня 1987 року.

Має три вищих освіти та науковий ступінь доктора філософії.

Його загальний трудовий стаж становить 15 років 9 місяців, з яких майже 13 років – на посадах державної служби.

Зокрема, сім років віддав Державній прикордонній службі України.

Із 2021-го по 2023 рік працював у Державній інспекції архітектури та містобудування України. Спочатку – на посаді головного спеціаліста, а згодом очолив Департамент державного архітектурно-будівельного контролю.

Розпорядженням Глави держави № 102/2024-рп Олексій Харченко призначений начальником Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

Також Артем Лисогор подякував за службу Олександру Стрюку, який почергово очолював військово-цивільну адміністрацію міста Сєвєродонецьк та Сєвєродонецьку міську військову адміністрацію з 4 серпня 2020 року до 30 вересня 2024 року.

Потім заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Денис Денищенко представив нещодавно призначеного начальника Сєвєродонецької МВА Олексія Харченка працівникам Сєвєродонецької міської військової адміністрації.

Олексій Харченко запевнив, що разом з колективом буде докладено максимум зусиль щодо розширення підтримки ВПО, розширення розвитку та співпраці, а також наголосив на максимальному підвищенні ефективності підготовки до деокупації.

За інформацією ЛОДА:

]]>https://loga.gov.ua/oda/press/news/artem_lisogor_predstaviv_kerivnikam_s...]]>