Шановні спортсмени, тренери, усі фахівці галузі фізичної культури та спорту, а також прихильники фізкультурно-спортивного руху!

14-09-2024

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який є святом здоров’я, молодості, мужності та величі духу.

Ми щиро пишаємося нашими земляками із Сєвєродонецької міської територіальної громади, чиї імена назавжди вписані в історію українського спорту, адже завдяки їх прикладу та пропаганді здорового способу життя зростає популярність масового фізкультурного руху в громаді, області та Україні.

Крім того, ми пишаємося нашими сьогоднішніми зірками спорту та їх тренерами, які в умовах війни та евакуації демонструють надвисокі результати.

Щиро дякуємо вам за працю, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість!

Особлива вдячність нашим спортсменам і їх наставникам, які захищають Україну в лавах Сил оборони.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров`я, невичерпної удачі, благополуччя, наполегливості та наснаги, перемог у всіх починаннях, підкорення життєвих та спортивних висот!

Наближаємо Перемогу разом!

Слава Україні! Героям слава!