Сєвєродончани у Дніпрі: культура та історія єднає

24-08-2024

23 та 24 серпня - День Державного Прапора України та День Незалежності України.

Працівники закладів культури Сєвєродонецької міської територіальної громади, які працюють у нашому Гуманітарному хабі у Дніпрі, до головних державних свят підготували багато цікавинок для відвідувачів. Не залишили без уваги і мешканців м.Дніпро, яке надало прихисток для сєвєродончан.

"У сквері поряд з хабом провели бліц-опитування з історії нашої держави та краєзнавства", - повідомляють організатори заходу, - "Дуже потішило те, що найактивнішими учасниками та знавцями історії, географії та традицій України є молодь.

Важливо знати та цікавитися історичним становленням держави, щоб розуміти ціну свободи та незалежності, яку зараз виборює Україна.

Вітаємо всіх українців в усіх куточках світу з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!"

За інформацією: ]]>Сєвєродонецька міська публічна бібліотека]]> - ]]>https://www.facebook.com/Libsed/posts/pfbid02Kf2i13RLJ1JoxbH92X11ABaA7Yv...]]>