Загинув Захисник України із Сєвєродонецька Костянтин Шабанов: вічна пам’ять Герою

11-08-2024

]]>Під час захисту України від ворога загинув Костянтин Шабанов, - повідомила Дрогобицька міська рада.]]>

Сім’я воїна вимушено перемістилася до Дрогобицької громади з початком повномасштабної війни росії проти України та з 2022 року проживала у Стебнику.

Костянтин Шабанов народився в Сєвєродонецьку Луганської області. Закінчив 98-е училище (нині - ДНЗ "Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей").

З квітня 2022 року Костянтин з сім’єю переїхав до міста Стебник.

У 2023 році Костянтин Шабанов став на захист України. Військовослужбовець був майстром БПЛА та виконував бойові завдання на передових позиціях фронту.

Воїн загинув 7 липня 2024 року внаслідок пожежі на території Покровського району на Донеччині.

З рідних у полеглого Захисника України Костянтина Шабанова залишились дружина, три доньки, онук та сестра.

Як ]]>повідомляють]]> у Дрогобицькій міськраді, зустріч полеглого Захисника відбудеться завтра, 12 серпня. Траурний конвой прибуде до Перехрестя Героїв об 11:30.

О 12:00 відбудеться загальноміське прощання на Майдані Шевченка у місті Стебнику.

Чин похорону розпочнуть о 12:30 в церкві св. Архистратига Михаїла в Стебнику.

Поховають полеглого воїна на Алеї Слави у Дрогобичі.

З приводу передчасної загибелі нашого земляка Костянтина Шабанова Сєвєродонецька міська військова адміністрація висловлює щирі співчуття його сім’ї, родичам, близьким, друзям та побратимам.

Вічна пам’ять Герою!