Закінчилась літня зміна в Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Карпати»

25-07-2024

Цікавий, змістовний, безпечний, в екологічно чистій зоні у лісовій місцевості серед гірського масиву неподалік від м. Мукачево відпочинок, оздоровчі процедури, збалансоване харчування, дружнє спілкування, позитивна атмосфера – все це, безумовно, сприяло покращенню фізичного і психологічного стану наших дітей!

Під час перебування в Таборі для  дітей були організовані  дискотеки, денс-шоу,  показ мод,  зачісок та головних уборів, різноманітні квести, купання в басейні, заняття в гуртках та  тренажерній залі, танцювальні батли, театралізовані постановки за різною тематикою тощо.

Керівництвом Сєвєродонецької міської військової адміністрації, Управління освіти Сєвєродонецької МВА та закладів освіти; батьками докладено максимально зусиль щодо забезпечення права дітей громади на оздоровлення і відпочинок.

Зокрема, на придбання 60 пільгових путівок було скеровано  1 266 000 грн. бюджетних коштів.

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1721821954/]]>