Цього тижня ВПО з Луганщини в Гумхабі Сєвєродонецької МВА у Дніпрі отримали 192 набори продуктів

13-07-2024

З 08 по 12 липня 2024 року переселенцям з Луганшини, які зареєстровані в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Дніпро (просп. Калнишевського, 27-К) видано 192 набори продуктів харчування, 34 набори овочів,  29 пакунків підгузок та 2 набори дитячої гігієни.

Одяг собі та близьким вибрали 59 ВПО.

Медичні послуги при гумхабі отримали 204 наших земляків.

Крім того, у гумхабі розпочато видачу допомоги від МОМ для ВПО Луганщини, які реєструвались у гугл-формі у квітні.

Мешканці Луганської області, які зареєстровані у гумхабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі з весни 2023 року, попередньо заповнили реєстраційну форму та які жодного разу не отримували допомоги від МОМ, отримують посуд, матраси, ковдри, постільну білизну, дитячій одяг.

Також, до гумхабу у Дніпрі від ]]>БО БФ "Руки допомоги для України"]]> передано допоміжні засоби для пересування - крісла колісні та медикаменти і теплий одяг.

Мешканці Луганщини, які потребують такої допомоги та зареєстровані у нашому гумхабі, можуть звернутись до хабу з оригіналом і копією документа, що посвідчує статус ВПО.

Графік роботи хабу: понеділок - п'ятниця з 10:00 до 15:00.