У гумхабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі розпочато видачу допомоги від МОМ для ВПО Луганщини, які реєструвались у гугл-формі у квітні

11-07-2024

У гумхабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі розпочато видачу допомоги від МОМ для ВПО Луганської області, які реєструвались у гугл-формі у квітні 2024 року.

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк зустрівся з представниками Міжнародної організації з міграції та подякував за плідну співпрацю та постійну тривалу підтримку мешканців Сєвєродонецької громади та Луганщини.

Мешканці Луганської області, які зареєстровані у гумхабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі з весни 2023 року, попередньо заповнили реєстраційну форму та які жодного разу не отримували допомоги від МОМ, отримають посуд, матраси, ковдри, постільну білизну, дитячій одяг.

Адреса хабу: м. Дніпро, пр. Петра Калнишевського, 27к.