Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 11.07.2024

11-07-2024
Категорія: 

"Макіївку росіяни обстріляли з різних видів озброєння. По території села та навколо завдані три удари з авіації, один - з реактивної системи залпового вогню, застосовувалися артилерія та безпілотники. Від артилерійського вогню та БпЛА потерпале і Невське", - поінформував Артем Лисогор.

14 разів атакували загарбники поблизу Греківки, Невського та Макіївки. Також вони намагалися просунутися в Білогорівці.

В окупованому Сєвєродонецьку черга рашистами до пенсійного фонду зібрана на місяц уперед. Талон на прийом до спеціалістів можна отримати лише на середину серпня. У випадку, якщо прогавиш свій час - ще понад 30 діб очікування. За два роки організація обслуговування залишилася на вкрай низькому рівні. Щоправда, ввели електронну чергу - в час, коли інтернет в місті відсутній.

Рубіжани не можуть своєчасно дізнатися, чи потрапило їхнє житло під так звану "націоналізацію". Бо більшість відповідних оголошень публікується лише на під'їздах будинків. Низка - в інтернеті, якого, як і в Сєвєродонецьку, в Рубіжному в населення немає. Дізнатися про "віджим" важко, навіть якщо мешкаєш в іншій частині міста чи прилеглому селі.

 

За інф.: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02eCBK3S3bZPYVivqoSQQsHryK59j...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет