Понад 1,6 млн. грн матеріальної допомоги на лікування за пів року виплачено 429 мешканцям Сєвєродонецької громади

09-07-2024

На виконання заходів Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік на засіданнях комісії з питань призначення одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сєвєродонецької міської територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, були розглянуті звернення щодо надання матеріальної допомоги. За пів року по 429 справах прийняті відповідні рішення та виплачена матеріальна допомога на загальну суму 1 622 000 грн.

У Порядку зазначається, що допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених людиною внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій тощо.

Звертайтесь з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, відповідно до Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота», з 10.00 до 15.00 по буднях за телефонами:

099-035-4349

095-572-3467