Сєвєродонецька МВА виплатила грошову допомогу ще 26 мешканцям громади у рамках програм «Турбота» та підтримки Захисників та Захисниць України та членів їх сімей

15-05-2024

На виконання заходів Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік виплачено одноразову грошову допомогу 20 мешканцям Сєвєродонецької міської територіальної громади,  які опинились в складних життєвих обставинах,  на загальну суму 71 000 грн.

У Порядку зазначається, що допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених людиною внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій тощо.

Звертайтесь з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, відповідно до Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота», з 10.00 до 15.00 по буднях за телефонами:

099-035-4349,

095-572-3467

Крім того, щомісячні виплати отримали 6 дітей загиблих Захисників, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України,  на загальну суму 6000 грн. Ця допомога здійснюється на виконання заходів Комплексної програми підтримки Сєвєродонецькою міською територіальною громадою Захисників та Захисниць України та членів їх сімей на 2024 рік.

За даними Управління соціального захисту населення СМВА