Сєвєродонецькі спортсмени зібрали врожай медалей на молодіжному чемпіонаті України зі скелелазіння

15-05-2024

Добіг кінця молодіжний чемпіонат України зі скелелазіння, який тривав у Києві протягом тижня.

Останній етап змагань проходив у дисциплінах «трудність» та «двоборство».

Команда Луганської області, до складу якої увійшли вихованці КДЮСШ 1 міста Сєвєродонецьк, гідно виступала на цих змаганнях: у дисципліні "трудність" Ярослава Пащук виборола срібло (група U18), у групі U16 у Святослава Пащука 3 місце.

У дисципліні "двоборство" - вікова категорія U18 серед юніорів Ярослава Пащук також виборола срібло. У віковій категорії U16 серед юніорів Святослав Пащук також посів 3 місце.

Тренери Юлія Радіонова, Максим Павлієнко.

Вітаємо та пишаємось!

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0wXD4GQSCedFKcwtf...]]>

Дивіться також про всі дні чемпіонату:

Сєвєродончани Святослав Пащук та Владислав Макогон здобули срібло на Молодіжному чемпіонаті України зі скелелазіння

Чергова нагорода сєвєродончан: Святослав Пащук став бронзовим призером Молодіжного чемпіонату України зі скелелазіння