Сєвєродонецьких учнів відзначено за участь у Всеукраїнських природоохоронних конкурсах

23-05-2023

З метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до тварин Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України провів щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея» (далі – Конкурс).

Серед представників Луганщини в цьому  Конкурсі традиційно були і  учні закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Зокрема, за активну участь, високу якість виконання творчих художніх робіт та на підставі наданих звітних матеріалів Сертифікатами Луганського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відзначено Дар’ю Щетнікову та  Владу Височину, учениць Ліцею «КОЛЕГІУМ» міста Сєвєродонецька Луганської області.

З метою формування національної самосвідомості, відновлення історичної справедливості, практичного вивчення великого матеріального спадку українського народу, активізації творчої активності учнівської молоді з практичними результатами у формі матеріалізованого інтелектуального продукту Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України провів Всеукраїнську акцію «Писанкове дерево Перемоги» (далі – Акція).

Відповідно до умов Акції було представлено 504 штуки писанок та 459 штук художніх виробів під форму яйця до Великодня.

У дендропарку «Юннатський» було прикрашено дерево найкращими писанками з побажаннями: «Україна переможе», «Слава ЗСУ», «Слава Україні», «Героям слава», «Ми єдині».

Організаційний комітет та журі Акції  висловлюють глибоку вдячність усім учасникам, педагогічним працівникам, керівникам гуртків,  організаторам на місцях та батькам за активну діяльну підтримку.

Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за перемогу у Всеукраїнській акції «Писанкове дерево Перемоги» нагороджено Ірину Севост’янову (Ліцей «Колегіум») та Кароліну Третьякову (СЗШ № 18).

Арсенія Гусєва (СЗШ № 18) відзначено Подякою за творчу активність у створенні художньо-декоративних виробів, стилізованих під форму яйця до Великодня   Всеукраїнської акції «Писанкове дерево Перемоги»

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

За матеріалами: НЕНЦ - ]]>https://nenc.gov.ua/?p=44740]]> та Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації - ]]>https://sd.osv.org.ua/news/1684752887/]]>