У Цифровому Хабі «Луганщина Моя» на базі Сєвєродонецького гумхабу у м.Дніпро ВПО навчали цифровій грамотності

11-05-2023

Сьогодні, 11 травня, у Цифровому Хабі «Луганщина Моя» на базі Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської військової адміністрації у м.Дніпро відбулось перше заняття з навчання «Цифрової грамотності» для мешканців Луганщини.

Захід організовано в рамках меморандуму Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА та Громадської організації "Відповідальні громадяни" за сприяння та участі Сєвєродонецької міської військової адміністрації.

Проводила навчання викладачка навчального центру «Атлант» Аліна Войцеховська.

Учасників заходу було навчено першим азам по роботі з програмним забезпеченням операційної системи Windows. Викладчкою було визначено рівень знань учнів, та розроблено подальшу програму навчання, яка складатиме 20 годин.

За інформацією: ]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0YzX7SUfgTAHadhHN...]]>