Зібралися разом, щоб згадати: Конституція — це про право бути українцями; право говорити рідною мовою, берегти свою культуру, пам’ятати свій дім і вірити в майбутнє — навіть тоді, коли твій рідний Сєвєр тимчасово залишається в окупації.
Захід був наповнений дуже справжніми моментами.
Найбільш зворушливим стала передача Сіверськодонецькій громаді прапорів бригад і прапора Сіверськодонецька з підписами українських військових.
Це жива історія - дотик тих, хто сьогодні тримає небо над нами. Нагадування про ціну свободи, яку Україна платить щодня.
Передав їх зі світлинами військових начальниці Сіверськодонецької МВА Євгенії Бойко волонтер Юрій Широков.
Один з прапорів належить 53 ОМБ імені князя Вололимира Мономаха: його Євгенії Бойко передали бійці особисто під час нагородження особового складу.
Для захисників гуртківці та майстрині колективу "Оберіг поколінь" передали власноруч зроблені обереги - Янголів.
Вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав життя за незалежність і майбутнє нашої держави. Вона живе у дітях, які співають українських пісень.
У волонтерах, які не зупиняються.
У військових, які захищають.
У людях, які були змушені залишити свої домівки, але не залишили свою ідентичність.
Дякуємо нашим талановитим та щирим творчим колективам за яскраві виступи. Це:
Зразковий хореографічний колектив «Гран-Прі» Сіверськодонецького Центру позашкільної освіти «Дивосвіт», керівник Світлана Расадкіна;
Вокальний колектив "Лісова пісня", керівник Августина Журавель (Сіверськодонецький Палац культури).
Вокальні ансамблі «Сузір’я» та «Діти майбутнього» (Сіверськодонецька музична школа 1), керівник Світлана Тисячна.
З Днем Конституції України!
Слава Україні!