Вітаємо нашу землячку ВЕРОНІКУ МАТЮНІНУ зі срібною медаллю молодіжного чемпіонату Європи (до 21 р.)! ![]()
![]()
Випускниця сіверськодонецької КДЮСШ 1 Вероніка Матюніна знов виборола нагороду європейського масштабу!
На цей раз вона отримала срібну медаль у парному розряді, де вона виступила разом з румунською тенісисткою Бьянкою Мей Розу (Bianca MEI ROSU). Дівчата показали добру злагодженість у грі.
Вітаємо Вероніку, чекаємо на наступні перемоги! ![]()
Також величезна подяка її партнерці та тренерам, які готували дівчат до чемпіонату!