Відбулось громадське обговорення щодо наміру встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у 2020 році

05-02-2020

У відповідності до вимог  «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 року № 866., 05.02.2020р. у приміщенні КП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКВОДОКАНАЛ» за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, буд.13 було проведено відкрите обговорення з розгляду питань КП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКВОДОКАНАЛ» щодо  наміру встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у 2020 році та схвалення  Інвестиційної програми підприємства на 2020 рік в якому приймали участь споживачі та мешканці громади м.Сєвєродонецьк. На заході також були присутні Пригеба Г.В. – заступник міського голови та Ковалевський А.А. – начальник Управління ЖКГ Сєвєродонецької міської ради.

За підсумками громадських обговорень була схвалена інвестиційна програма КП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКВОДОКАНАЛ» на 2020 рік та намір встановлення тарифу для КП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКВОДОКАНАЛ» на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.