10-11-2021

Згідно з розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від  09 листопада 2021 року № 2238 «Про призначення публічного громадського обговорення проекту розпорядження керівника  Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів міським електротранспортом м. Сєвєродонецька», 30 листопада 2021 року о 14.00. в залі засідань (на ІІІ поверху) за адресою: бульвар Дружби Народів 32, відбудуться публічні громадські обговорення на тему: «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів міським електротранспортом м. Сєвєродонецька».

З інформаційними матеріалами можна ознайомитися на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА ]]>https://www.sed-rada.gov.ua/proekt-rozporyadzhennya-kerivnika-vca-na-listopad-2021-72]]> .

Відповідальні за організацію та проведення публічних громадських обговорень - в.о. начальника управління транспорту Андрій Ширшиков та директор комунального підприємства «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» Олег Дегтяренко.

Телефон для довідок: 4-35-38.

Свої пропозиції просимо надсилати на електронну адресу transportatsed-rada [dot] gov [dot] ua