ІНФОРМАЦІЙНИЙ МАТЕРІАЛ

26-04-2019

КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» інформує про намір здійснити зміну тарифу на разовий проїзд у міському електротранспорті, затверджений рішенням виконкому Сєвєродонецької міської ради № 514 від 04.10.2016 року і становить 2,00 грн.

Необхідність перегляду тарифу на перевезення пасажирів тролейбусом виникла у зв’язку із зростанням вартості  електроенергії, а саме за період дії тарифу у розмірі  2,00 грн., вартість електроенергії за 1 кВт*час з 1,29 коп. зросла до  3,90 коп. Вартість  зросла на 302 %. Наголошуємо, що КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» купує активну електроенергію на загальних умовах.

Коштів від збору плати за проїзд, недостатньо для виплат за використання активної електроенергії для тягових підстанцій на рух тролейбусів, для забезпечення проведення повноцінних ремонтів та технічного обслуговування рухомого складу, внаслідок чого знижується рівень безпеки пасажироперевезень. Таким чином, діючий на цей час тариф на проїзд у тролейбусі є економічно необґрунтованим та не відшкодовує витрати КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» на перевезення пасажирів міським електричним транспортом в повній мірі.

Часткове рішення цієї проблеми можливо за рахунок підвищення вартості проїзду у тролейбусах до 4,00 грн. за одну поїздку.