Громадське обговорення щодо проєкту документа державного планування та звіту про СЕО до проєкту Програми соц.-економ. і культурного розвитку Сєвєродонецької МТГ....

28-02-2024

Управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської військової адміністрації повідомляє про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку до проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2024-2027 роки та запрошує взяти участь у громадських обговореннях зазначеного документу.

Зі звітом про стратегічну екологічну оцінку та проєктом Програми соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2024-2027 роки можна ознайомитись за посиланнями:

https://sed-rada.gov.ua/organizaciya-provedennya-strategichnoyi-ekologic...

https://sed-rada.gov.ua/2024-2027-roki/proiekt-programi-socialno-ekonomi...

та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки на Єдиній екологічній платформі «ЕкоСистема».

Пропозиції та зауваження до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються до управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області на електрону адресу: der_investatukr [dot] net та до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки протягом 30 днів з дня оприлюднення, з 28.02.2024 до 28.03.2024. Зауваження та пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.