ДСНС інформує: Рятувальники ліквідували пожежу в міському парку

11-09-2018

10 вересня, о 12:57 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що за адресою: м.Сєвєродонецьк, міський парк, район озера Паркове, горить допоміжна споруда.

До місця виклику негайно було направлено черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 12 ГУ ДСНС України у Луганській області. По прибуттю виявились, що горить допоміжна споруда на площі 18 м.кв. На території, де виникла пожежа, слідів ЛЗР не виявлено. З огляду на викладені обставини, пояснення свідків, враховуючи результати огляду місця пожежі, найбільш ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки.

Силами рятувальників пожежа була ліквідована о 13:20.

Постраждалих та загиблих немає.

Сєвєродонецьке міське управління ДСНС України закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки. Не користуйтесь несправними електророзетками, вимикачами, та не справними електроприладами. Вчасно проводьте заміну електромережі. Пам`ятайте- пожежу легше попередити ніж загасити.