Вітаємо призерів обласного етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2023/2024 н.р.

10-01-2024

Підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2023/2024 н.р.

Вже традиційно Конкурс проводиться серед учнів 3–11 класів закладів загальної середньої освіти з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, в дистанційному форматі.

Від Сєвєродонецької міської територіальної громади цьогоріч взяли участь 9 учнів-переможців міського етапу, троє з них стали призерами обласного етапу Конкурсу:

Куцелепа Єгор, учень 7 класу Гімназії № 10 міста Сєвєродонецька Луганської області, вчитель Онуфрійчук Світлана Іванівна, – ІІ місце.

Поливана Анастасія, учениця 8 класу Гімназії № 5 міста Сєвєродонецька Луганської області, вчитель Козачкова Наталія Миколаївна, - ІІ місце.

Рюміна Ксенія, учениця 9 класу Гімназії № 4 міста Сєвєродонецька Луганської області, вчитель Усманова Ольга Олександрівна, - ІІ місце.

Вітаємо учасників і призерів, а також їх вчителів! Бажаємо Єгору, Анастасії та Ксенії успіхів і перемоги в заключному етапі Конкурсу!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1704807248/]]>